E-Dübel | Dijital Dübel Satış Platformu | Toptan Civata ve Somun Satın Alın
Çağrı Merkezi 0216 378 88 07

Hakkımızda

Ne zaman nerede nasıl ?
Firmamız 1974 yılından beri Bağlantı Elemanları sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.
Farklı kalite, çesit ve ebatlarda Dübel, Kelepçe, Baglantı Elemanları ve birçok özel üretimle, Nalburiye, Hırdavat ve İnşaat alanlarında üreticiye en geniş ürün yelpazesini, en yüksek kalitede, en iyi hizmet anlayışıyla, en ekonomik olarak sunabilmektedir.
MAY DÜBEL BAGLANTI ELEMANLARI İNŞAAT GIDA OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. kurulduğundan bu yana uygun fiyat, kaliteli ürün, geniş çeşit yelpazesi ve stoğu, sevkiyat ve en önemlisi tecrübeli kadrosuyla, yüksek titizlikle çalışarak sektöründe özel bir yer edinmiştir.
Merkez: Perpa Ticaret Merkezi / OkmeydanıFabrika: Pendik / Kurtköy’de 1600m²’lik kurulu alanda, 15 idari ve 35 personeli ile hizmet veren köklü bir kurulustur.
Üretimi yapılan çelik dübeller müşteri talepleri doğrultusunda kullanıma hazır hale getirilmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bir firma olarak en büyük gayemiz sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, topluma ve çevreye sürekli katma değer sağlamak ve bağlantı elemanları sektöründe hep daha da ileri gitmek ve uzun yıllar hizmet vermektir.